Zmiany związane z zarządzaniem biblioteką cyfrową i aktualizacją systemu dLibra na przykładzie Biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Agnieszka Łękawa

W artykule przedstawiono proces zarządzania Kolekcją Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej. Scharakteryzowano opis metadanych z uwzględnieniem poszczególnych podkolekcji. Zaprezentowano różnice, jakie zaszły w zarządzaniu kolekcją w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej na przestrzeni lat. Omówiono zmiany związane z aktualizacją systemu dLibra do wer ji 6.0. i przedstawiono nowe zasady współpracy z Wydawnictwem Uniwersytetu Ekonomicznego.
Author Agnieszka Łękawa (ML)
Agnieszka Łękawa,,
- Main Library
Book Czyrek Joanna, Wojtczak Jadwiga (eds.): Nowe zmiany a kondycja bibliotek, 2018, Korporacja Bibliotekarzy Wrocławskich, ISBN 9788361970446, 93 p.
Lekawa_Zmiany_zwiazane_z_zarzadzaniem_biblioteka_2018.pdf 516,93 KB