Innowacje w bibliotece akademickiej - czy wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań wpływa pozytywnie na ocenę biblioteki i bibliotekarzy

Beata Chrapczyńska

W artykule omówiono zagadnienie wprowadzania innowacji w nowoczesnej bibliotece nauko-wej. Zmiany wdrażane w ciągu ostatnich lat zaowocowały osiągnięciem nowej jakości usług, zarówno dla studentów, jak i pracowników uczelni. Czy wraz z podniesieniem poziomu usług zmieniło się na uczelni postrzeganie pracowników biblioteki – jako wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców.
Author Beata Chrapczyńska (ML)
Beata Chrapczyńska,,
- Main Library
Other language title versionsInnovating in an academic library – how implementing the up-to-date solutions influences the Library’s and the Librarians’ public image within the University