Biblioteki XXI wieku na przykładzie Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej oraz Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej

Małgorzata Świrad , Jadwiga Wojtczak

n/a
Author Małgorzata Świrad (ML)
Małgorzata Świrad,,
- Main Library
, Jadwiga Wojtczak - Wrocław University of Science and Technology (PWr)
Jadwiga Wojtczak,,
Book Baran Scholastyka, Bikowska Katarzyna (eds.): Ewolucja nowych przestrzeni bibliotecznych. Od założeń do praktyki, 2018, Wydawnictwo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, ISBN 9788393257614, 400 p.
Keywords in Polishbudownictwo biblioteczne, nowoczesne biblioteki, przestrzeń dla użytkowników, centra informacji naukowej
Keywords in Englishlibrary building, modern libraries, open space, scientific information centres
Score sourcepublisherList