Koncepcja państwowego bilansu geologiczno-górniczego

Grażyna Borys , Teresa Orzeszko

Celem artyku ł u jest wypracowanie ogólnych za ł o ż e ń koncepcji bilansu geologiczno-górniczego, którego obowi ą zek sporz ą dzania w cyklach rocznych spoczywa ł by na rz ą dowej administracji publicznej. Jego przed- miotem jest prezentacja kontekstu wysuni ę cia tej koncepcji, która wyja ś nia istot ę , przeznaczenie i cel sporz ą - dzania bilansu, jak równie ż propozycja jego ramowej konstrukcji .
Author Grażyna Borys (EMaT / DFaA)
Grażyna Borys,,
- Department of Finance and Accounting
, Teresa Orzeszko (EMaT / DFaA)